Wybierz region

Wybierz miasto

  Najlepszy Sportowiec Powiatu Trzebnickiego 2013

  Trwa 61. Plebiscyt Gazety Wrocławskiej na Najlepszego Sportowca Dolnego Śląska. W ramach tego plebiscytu, chcemy też wybrać najlepszego sportowca powiatu trzebnickiego. Czekamy na Wasze nominacje i głosy. Kolejne kandydatury można przedstawiać, klikając w link Zgłoś udział w plebiscycie. Ważne, by zgłaszani przez Was sportowcy trenowali w jakimkolwiek klubie sportowym na terenie powiatu trzebnickiego. Zwycięzca - oprócz pamiątkowego dyplomu - otrzyma zaproszenie do udziału w Balu Sportowca, który odbędzie się 25 stycznia 2014 w Hali Ludowej.

  Głosowanie trwa do 12 stycznia 2014. Głosy oddawać można poprzez kliknięcia (maksymalnie 5 głosów dziennie na jedną kandydaturę), za pośrednictwem aplikacji Facebookowej (maksymalnie 5 głosów dziennie na jedną kandydaturę, z tym że każdy głos oddany w ten sposób liczy się podwójnie) lub wysyłając wiadomości SMS (dowolna liczba wiadomości, a każdy SMS to aż 10 głosów oddanych na wskazanego kandydata).

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Plebiscyt

  OSP Pastuchów najlepsze na Dolnym Śląsku!

  OSP Pastuchów najlepsze na Dolnym Śląsku!

  Ochotnicy z Pastuchowa wygrali nasz plebiscyt na Najlepsze OSP na Dolnym Śląsku z imponującym wynikiem - ponad 6,5 tysiąca głosów.
  W plebiscytach regionalnych...

  Inne plebiscyty